Rruga Komuna e Parisit
067 754 4444
067 754 4444
Delivery

ME MISH E ME SHPIRT

Mirësevini në Delibros Burger

Gjithçka filloi kur provuam kafshatën e pare të Pastramit dhe Hamburgerave në New York. Çdo gjë ndryshoi, një shije e perkryer!

Krijojmë kujtime në çdo kafshatë!

Përjetoni ngrohtësinë e restorantit tonë.
E përkryer për ditëlindje dhe raste të tjera…

Rezervo Ambientin

Specialiteti i Shefit tonë

Përgatituni të kënaqeni me pastramin tonë të shijshëm. Kuzhinierët tanë të aftë fillojnë duke zgjedhur vetëm copat më të mira të mishit të viçit, të prera me kujdes dhe të kalitur me një përzierje sekrete erëzash aromatike.

Shijoni burgerat tanë nga rehatia e shtëpisë tuaj!

Jeni të uritur për një hamburger të shijshëm, por nuk dëshironi të lini divanin tuaj komod? Mos kërkoni më tej! Restoranti ynë i sjell burgerat e shijshëm drejt pragut të shtëpisë tuaj.

Porosit TaniLexo më shumë
Delicious burgers at very reasonable prices! Service was very quick, definitely recommend 🍔
Fran Loughnane
Fran Loughnane
Les meilleurs burgers de Tirana !! Délicieux !
Kledi Myftari
Kledi Myftari
I ordered from here last night. The pictures on their website and on Google looked unreal (and I thought there's no way the burgers look that good IRL). I ordered on Instagram. They replied within a minute with suggestions, update and service throughout my ordering process. They even checked with me if I enjoyed my meal. i got the delibros burger with fries. The burger was TOP NOTCH. Perfectly cooked meat, juicy and succulent. The fries/chips were seasoned and tasty. Lived up to the amazing photos they have uploaded. I will surely go back next time I'm in Tirana. MUST VISIT! Apologies - the food looked and was so good I forgot to take pictures. 😆
Sachin Sinha
Sachin Sinha
Super tasty and amazingly priced burger. Situated in a quiet corner of Blloku, it's a very relaxed atmosphere where you can just sit back, enjoy your burger and watch the vibrant streets of Tirana pass you by. Friendly staff even threw in some free jalapenos gor my smash burger! Legends.
Jacob Koroneos
Jacob Koroneos
Really delicious burgers, not heavy at all Highly recommended Fresh ingredients and homemade Best two orders: - chucknorris - butter burger
Abdulrahman 96
Abdulrahman 96
This is properly the best burger in town! We have tried severals and all are very tasty. Excellent light buns!
Oliver Heldt
Oliver Heldt
I didn't manage to take a photo before, because it looked so delicious and I wanted to try it as soon as possible. Now that I tasted, I know that I will never be able to take a photo before 😁 Best burgers ever.
Lidra Spahiu
Lidra Spahiu
Lini një vlerësim